tüfa ta verbo, Z

zewmayael –

v

Var. de ~zewmaiyael-


iney indicativo condicional imperativo
iñche zewmayaeln zewmayaelli zewmayaelchi
eymi zewmayaelymi zewmayaellmi zewmayaelge
fey zewmayaely zewmayaelle zewmayaelpe
iñchiw zewmayaelyu zewmayaelliyu zewmayaelyu
eymu zewmayaelymu zewmayaellmu zewmayaelmu
feyegu zewmayaelygu zewmayaelle egu zewmayaelpe egu
iñchiñ zewmayael zewmayaelliyiñ zewmayael
eymün zewmayaelymün zewmayaellmün zewmayaelmün
feyegün zewmayaelygün zewmayaelle egün zewmayaelpe egün

Comparte esto: