tüfa ta verbo, W

wüzawentxu –

vi

divorciarse de un hombre.


iney indicativo condicional imperativo
iñche wüzawentxun wüzawentxuli wüzawentxuchi
eymi wüzawentxuymi wüzawentxulmi wüzawentxuge
fey wüzawentxuy wüzawentxule wüzawentxupe
iñchiw wüzawentxuyu wüzawentxuliyu wüzawentxuyu
eymu wüzawentxuymu wüzawentxulmu wüzawentxumu
feyegu wüzawentxuygu wüzawentxule egu wüzawentxupe egu
iñchiñ wüzawentxu wüzawentxuliyiñ wüzawentxu
eymün wüzawentxuymün wüzawentxulmün wüzawentxumün
feyegün wüzawentxuygün wüzawentxule egün wüzawentxupe egün

Comparte esto: