tüfa ta verbo, W

würwawürwage –

vi

echar vapor (comida).


iney indicativo condicional imperativo
iñche würwawürwagen würwawürwageli würwawürwagechi
eymi würwawürwageymi würwawürwagelmi würwawürwagege
fey würwawürwagey würwawürwagele würwawürwagepe
iñchiw würwawürwageyu würwawürwageliyu würwawürwageyu
eymu würwawürwageymu würwawürwagelmu würwawürwagemu
feyegu würwawürwageygu würwawürwagele egu würwawürwagepe egu
iñchiñ würwawürwage würwawürwageliyiñ würwawürwage
eymün würwawürwageymün würwawürwagelmün würwawürwagemün
feyegün würwawürwageygün würwawürwagele egün würwawürwagepe egün

Comparte esto: