tüfa ta verbo, W

wizwiztuku –

vt

espolvorear.


iney indicativo condicional imperativo
iñche wizwiztukun wizwiztukuli wizwiztukuchi
eymi wizwiztukuymi wizwiztukulmi wizwiztukuge
fey wizwiztukuy wizwiztukule wizwiztukupe
iñchiw wizwiztukuyu wizwiztukuliyu wizwiztukuyu
eymu wizwiztukuymu wizwiztukulmu wizwiztukumu
feyegu wizwiztukuygu wizwiztukule egu wizwiztukupe egu
iñchiñ wizwiztuku wizwiztukuliyiñ wizwiztuku
eymün wizwiztukuymün wizwiztukulmün wizwiztukumün
feyegün wizwiztukuygün wizwiztukule egün wizwiztukupe egün

Comparte esto: