tüfa ta verbo, W

witxankontu –

vt

visitar.


iney indicativo condicional imperativo
iñche witxankontun witxankontuli witxankontuchi
eymi witxankontuymi witxankontulmi witxankontuge
fey witxankontuy witxankontule witxankontupe
iñchiw witxankontuyu witxankontuliyu witxankontuyu
eymu witxankontuymu witxankontulmu witxankontumu
feyegu witxankontuygu witxankontule egu witxankontupe egu
iñchiñ witxankontu witxankontuliyiñ witxankontu
eymün witxankontuymün witxankontulmün witxankontumün
feyegün witxankontuygün witxankontule egün witxankontupe egün

Comparte esto: