tüfa ta verbo, W

wigkazugu –

v

hablar castellano.


iney indicativo condicional imperativo
iñche wigkazugun wigkazuguli wigkazuguchi
eymi wigkazuguymi wigkazugulmi wigkazuguge
fey wigkazuguy wigkazugule wigkazugupe
iñchiw wigkazuguyu wigkazuguliyu wigkazuguyu
eymu wigkazuguymu wigkazugulmu wigkazugumu
feyegu wigkazuguygu wigkazugule egu wigkazugupe egu
iñchiñ wigkazugu wigkazuguliyiñ wigkazugu
eymün wigkazuguymün wigkazugulmün wigkazugumün
feyegün wigkazuguygün wigkazugule egün wigkazugupe egün

Comparte esto: