tüfa ta verbo, W

weza zuamküle –

vi

sentirse mal.


iney indicativo condicional imperativo
iñche weza zuamkülen weza zuamküleli weza zuamkülechi
eymi weza zuamküleymi weza zuamkülelmi weza zuamkülege
fey weza zuamküley weza zuamkülele weza zuamkülepe
iñchiw weza zuamküleyu weza zuamküleliyu weza zuamküleyu
eymu weza zuamküleymu weza zuamkülelmu weza zuamkülemu
feyegu weza zuamküleygu weza zuamkülele egu weza zuamkülepe egu
iñchiñ weza zuamküle weza zuamküleliyiñ weza zuamküle
eymün weza zuamküleymün weza zuamkülelmün weza zuamkülemün
feyegün weza zuamküleygün weza zuamkülele egün weza zuamkülepe egün

Comparte esto: