tüfa ta verbo, W

wele pülele –

vi

estar a la izquierda.


iney indicativo condicional imperativo
iñche wele pülelen wele püleleli wele pülelechi
eymi wele püleleymi wele pülelelmi wele pülelege
fey wele püleley wele pülelele wele pülelepe
iñchiw wele püleleyu wele püleleliyu wele püleleyu
eymu wele püleleymu wele pülelelmu wele pülelemu
feyegu wele püleleygu wele pülelele egu wele pülelepe egu
iñchiñ wele pülele wele püleleliyiñ wele pülele
eymün wele püleleymün wele pülelelmün wele pülelemün
feyegün wele püleleygün wele pülelele egün wele pülelepe egün

Comparte esto: