tüfa ta verbo, W

wechulnentu –

vt

completar, concluir.


iney indicativo condicional imperativo
iñche wechulnentun wechulnentuli wechulnentuchi
eymi wechulnentuymi wechulnentulmi wechulnentuge
fey wechulnentuy wechulnentule wechulnentupe
iñchiw wechulnentuyu wechulnentuliyu wechulnentuyu
eymu wechulnentuymu wechulnentulmu wechulnentumu
feyegu wechulnentuygu wechulnentule egu wechulnentupe egu
iñchiñ wechulnentu wechulnentuliyiñ wechulnentu
eymün wechulnentuymün wechulnentulmün wechulnentumün
feyegün wechulnentuygün wechulnentule egün wechulnentupe egün

Comparte esto: