tüfa ta verbo, W

wakeñküle –

vi

haber barullo.


iney indicativo condicional imperativo
iñche wakeñkülen wakeñküleli wakeñkülechi
eymi wakeñküleymi wakeñkülelmi wakeñkülege
fey wakeñküley wakeñkülele wakeñkülepe
iñchiw wakeñküleyu wakeñküleliyu wakeñküleyu
eymu wakeñküleymu wakeñkülelmu wakeñkülemu
feyegu wakeñküleygu wakeñkülele egu wakeñkülepe egu
iñchiñ wakeñküle wakeñküleliyiñ wakeñküle
eymün wakeñküleymün wakeñkülelmün wakeñkülemün
feyegün wakeñküleygün wakeñkülele egün wakeñkülepe egün

Comparte esto: