tüfa ta Tx, verbo

txemolkache –

v

sanar personas.


iney indicativo condicional imperativo
iñche txemolkachen txemolkacheli txemolkachechi
eymi txemolkacheymi txemolkachelmi txemolkachege
fey txemolkachey txemolkachele txemolkachepe
iñchiw txemolkacheyu txemolkacheliyu txemolkacheyu
eymu txemolkacheymu txemolkachelmu txemolkachemu
feyegu txemolkacheygu txemolkachele egu txemolkachepe egu
iñchiñ txemolkache txemolkacheliyiñ txemolkache
eymün txemolkacheymün txemolkachelmün txemolkachemün
feyegün txemolkacheygün txemolkachele egün txemolkachepe egün

Comparte esto: