tüfa ta Tx, verbo

txemolforo –

v

sanar dentaduras.


iney indicativo condicional imperativo
iñche txemolforon txemolforoli txemolforochi
eymi txemolforoymi txemolforolmi txemolforoge
fey txemolforoy txemolforole txemolforope
iñchiw txemolforoyu txemolforoliyu txemolforoyu
eymu txemolforoymu txemolforolmu txemolforomu
feyegu txemolforoygu txemolforole egu txemolforope egu
iñchiñ txemolforo txemolforoliyiñ txemolforo
eymün txemolforoymün txemolforolmün txemolforomün
feyegün txemolforoygün txemolforole egün txemolforope egün

Comparte esto: