tüfa ta Tx, verbo

txelfünküle –

v


iney indicativo condicional imperativo
iñche txelfünkülen txelfünküleli txelfünkülechi
eymi txelfünküleymi txelfünkülelmi txelfünkülege
fey txelfünküley txelfünkülele txelfünkülepe
iñchiw txelfünküleyu txelfünküleliyu txelfünküleyu
eymu txelfünküleymu txelfünkülelmu txelfünkülemu
feyegu txelfünküleygu txelfünkülele egu txelfünkülepe egu
iñchiñ txelfünküle txelfünküleliyiñ txelfünküle
eymün txelfünküleymün txelfünkülelmün txelfünkülemün
feyegün txelfünküleygün txelfünkülele egün txelfünkülepe egün

Comparte esto: