tüfa ta S, verbo

sikületatu –

vi

Var. de ~sikletatu-


iney indicativo condicional imperativo
iñche sikületatun sikületatuli sikületatuchi
eymi sikületatuymi sikületatulmi sikületatuge
fey sikületatuy sikületatule sikületatupe
iñchiw sikületatuyu sikületatuliyu sikületatuyu
eymu sikületatuymu sikületatulmu sikületatumu
feyegu sikületatuygu sikületatule egu sikületatupe egu
iñchiñ sikületatu sikületatuliyiñ sikületatu
eymün sikületatuymün sikületatulmün sikületatumün
feyegün sikületatuygün sikületatule egün sikületatupe egün

Comparte esto: