tüfa ta p, verbo

puwültxipantu –

v

cumplir años.


iney indicativo condicional imperativo
iñche puwültxipantun puwültxipantuli puwültxipantuchi
eymi puwültxipantuymi puwültxipantulmi puwültxipantuge
fey puwültxipantuy puwültxipantule puwültxipantupe
iñchiw puwültxipantuyu puwültxipantuliyu puwültxipantuyu
eymu puwültxipantuymu puwültxipantulmu puwültxipantumu
feyegu puwültxipantuygu puwültxipantule egu puwültxipantupe egu
iñchiñ puwültxipantu puwültxipantuliyiñ puwültxipantu
eymün puwültxipantuymün puwültxipantulmün puwültxipantumün
feyegün puwültxipantuygün puwültxipantule egün puwültxipantupe egün

Comparte esto: