tüfa ta p, verbo

püchikepüra –

vi

ser bajos, bajas. »püchipüra


iney indicativo condicional imperativo
iñche püchikepüran püchikepürali püchikepürachi
eymi püchikepüraymi püchikepüralmi püchikepürage
fey püchikepüray püchikepürale püchikepürape
iñchiw püchikepürayu püchikepüraliyu püchikepürayu
eymu püchikepüraymu püchikepüralmu püchikepüramu
feyegu püchikepüraygu püchikepürale egu püchikepürape egu
iñchiñ püchikepüra püchikepüraliyiñ püchikepüra
eymün püchikepüraymün püchikepüralmün püchikepüramün
feyegün püchikepüraygün püchikepürale egün püchikepürape egün

Comparte esto: