tüfa ta p, verbo

pepikaw –

vi

prepararse.

¿Pepikawküleymi? ‘¿Estás preparado/a?’ [MPZL]


iney indicativo condicional imperativo
iñche pepikawün pepikawli pepikawchi
eymi pepikawimi pepikawülmi pepikawge
fey pepikawi pepikawle pepikawpe
iñchiw pepikawiyu pepikawliyu pepikawyu
eymu pepikawimu pepikawülmu pepikawmu
feyegu pepikawigu pepikawle egu pepikawpe egu
iñchiñ pepikawiyiñ pepikawliyiñ pepikaw
eymün pepikawimün pepikawülmün pepikawmün
feyegün pepikawigün pepikawle egün pepikawpe egün

Comparte esto: