tüfa ta M, verbo

miñchewiri –

vt

subrayar.


iney indicativo condicional imperativo
iñche miñchewirin miñchewirili miñchewirichi
eymi miñchewirimi miñchewirilmi miñchewirige
fey miñchewiri miñchewirile miñchewiripe
iñchiw miñchewiriyu miñchewiriliyu miñchewiriyu
eymu miñchewirimu miñchewirilmu miñchewirimu
feyegu miñchewirigu miñchewirile egu miñchewiripe egu
iñchiñ miñchewiriyiñ miñchewiriliyiñ miñchewiriyiñ
eymün miñchewirimün miñchewirilmün miñchewirimün
feyegün miñchewirigün miñchewirile egün miñchewiripe egün