tüfa ta l, verbo

liq logkotule –

vi

tener el pelo canoso.


iney indicativo condicional imperativo
iñche liq logkotulen liq logkotuleli liq logkotulechi
eymi liq logkotuleymi liq logkotulelmi liq logkotulege
fey liq logkotuley liq logkotulele liq logkotulepe
iñchiw liq logkotuleyu liq logkotuleliyu liq logkotuleyu
eymu liq logkotuleymu liq logkotulelmu liq logkotulemu
feyegu liq logkotuleygu liq logkotulele egu liq logkotulepe egu
iñchiñ liq logkotule liq logkotuleliyiñ liq logkotule
eymün liq logkotuleymün liq logkotulelmün liq logkotulemün
feyegün liq logkotuleygün liq logkotulele egün liq logkotulepe egün

Comparte esto: