tüfa ta k, verbo

kutxanpilun –

vi

tener dolor de oídos.


iney indicativo condicional imperativo
iñche kutxanpilunn kutxanpilunli kutxanpilunchi
eymi kutxanpilunymi kutxanpilunlmi kutxanpilunge
fey kutxanpiluny kutxanpilunle kutxanpilunpe
iñchiw kutxanpilunyu kutxanpilunliyu kutxanpilunyu
eymu kutxanpilunymu kutxanpilunlmu kutxanpilunmu
feyegu kutxanpilunygu kutxanpilunle egu kutxanpilunpe egu
iñchiñ kutxanpilun kutxanpilunliyiñ kutxanpilun
eymün kutxanpilunymün kutxanpilunlmün kutxanpilunmün
feyegün kutxanpilunygün kutxanpilunle egün kutxanpilunpe egün

Comparte esto: