tüfa ta k, verbo

kutxanforo –

vi

tener dolor de dientes.


iney indicativo condicional imperativo
iñche kutxanforon kutxanforoli kutxanforochi
eymi kutxanforoymi kutxanforolmi kutxanforoge
fey kutxanforoy kutxanforole kutxanforope
iñchiw kutxanforoyu kutxanforoliyu kutxanforoyu
eymu kutxanforoymu kutxanforolmu kutxanforomu
feyegu kutxanforoygu kutxanforole egu kutxanforope egu
iñchiñ kutxanforo kutxanforoliyiñ kutxanforo
eymün kutxanforoymün kutxanforolmün kutxanforomün
feyegün kutxanforoygün kutxanforole egün kutxanforope egün

Comparte esto: