tüfa ta k, verbo

külfünküle –

vi

estar alentado, alentada.


iney indicativo condicional imperativo
iñche külfünkülen külfünküleli külfünkülechi
eymi külfünküleymi külfünkülelmi külfünkülege
fey külfünküley külfünkülele külfünkülepe
iñchiw külfünküleyu külfünküleliyu külfünküleyu
eymu külfünküleymu külfünkülelmu külfünkülemu
feyegu külfünküleygu külfünkülele egu külfünkülepe egu
iñchiñ külfünküle külfünküleliyiñ külfünküle
eymün külfünküleymün külfünkülelmün külfünkülemün
feyegün külfünküleygün külfünkülele egün külfünkülepe egün

Comparte esto: