tüfa ta k, verbo

kücharali –

vt

lavar platos.


iney indicativo condicional imperativo
iñche kücharalin kücharalili kücharalichi
eymi kücharaliymi kücharalilmi kücharalige
fey kücharaliy kücharalile kücharalipe
iñchiw kücharaliyu kücharaliliyu kücharaliyu
eymu kücharaliymu kücharalilmu kücharalimu
feyegu kücharaliygu kücharalile egu kücharalipe egu
iñchiñ kücharali kücharaliliyiñ kücharali
eymün kücharaliymün kücharalilmün kücharalimün
feyegün kücharaliygün kücharalile egün kücharalipe egün

Comparte esto: