tüfa ta i, verbo

Igkañpeche –

v

defender personas.


iney indicativo condicional imperativo
iñche Igkañpechen Igkañpecheli Igkañpechechi
eymi Igkañpecheymi Igkañpechelmi Igkañpechege
fey Igkañpechey Igkañpechele Igkañpechepe
iñchiw Igkañpecheyu Igkañpecheliyu Igkañpecheyu
eymu Igkañpecheymu Igkañpechelmu Igkañpechemu
feyegu Igkañpecheygu Igkañpechele egu Igkañpechepe egu
iñchiñ Igkañpeche Igkañpecheliyiñ Igkañpeche
eymün Igkañpecheymün Igkañpechelmün Igkañpechemün
feyegün Igkañpecheygün Igkañpechele egün Igkañpechepe egün

Comparte esto: