tüfa ta f, verbo

füchachege –

vi

ser viejo.


iney indicativo condicional imperativo
iñche füchachegen füchachegeli füchachegechi
eymi füchachegeymi füchachegelmi füchachegege
fey füchachegey füchachegele füchachegepe
iñchiw füchachegeyu füchachegeliyu füchachegeyu
eymu füchachegeymu füchachegelmu füchachegemu
feyegu füchachegeygu füchachegele egu füchachegepe egu
iñchiñ füchachege füchachegeliyiñ füchachege
eymün füchachegeymün füchachegelmün füchachegemün
feyegün füchachegeygün füchachegele egün füchachegepe egün

Comparte esto: