tüfa ta f, verbo

filukawküle –

vi

ser serpentiado.


iney indicativo condicional imperativo
iñche filukawkülen filukawküleli filukawkülechi
eymi filukawküleymi filukawkülelmi filukawkülege
fey filukawküley filukawkülele filukawkülepe
iñchiw filukawküleyu filukawküleliyu filukawküleyu
eymu filukawküleymu filukawkülelmu filukawkülemu
feyegu filukawküleygu filukawkülele egu filukawkülepe egu
iñchiñ filukawküle filukawküleliyiñ filukawküle
eymün filukawküleymün filukawkülelmün filukawkülemün
feyegün filukawküleygün filukawkülele egün filukawkülepe egün

Comparte esto: