tüfa ta f, verbo

fillazküle –

vi

ser pobre.


iney indicativo condicional imperativo
iñche fillazkülen fillazküleli fillazkülechi
eymi fillazküleymi fillazkülelmi fillazkülege
fey fillazküley fillazkülele fillazkülepe
iñchiw fillazküleyu fillazküleliyu fillazküleyu
eymu fillazküleymu fillazkülelmu fillazkülemu
feyegu fillazküleygu fillazkülele egu fillazkülepe egu
iñchiñ fillazküle fillazküleliyiñ fillazküle
eymün fillazküleymün fillazkülelmün fillazkülemün
feyegün fillazküleygün fillazkülele egün fillazkülepe egün

Comparte esto: