tüfa ta a, verbo

ayekawküle –

vi

estar riendo.


iney indicativo condicional imperativo
iñche ayekawkülen ayekawküleli ayekawkülechi
eymi ayekawküleymi ayekawkülelmi ayekawkülege
fey ayekawküley ayekawkülele ayekawkülepe
iñchiw ayekawküleyu ayekawküleliyu ayekawküleyu
eymu ayekawküleymu ayekawkülelmu ayekawkülemu
feyegu ayekawküleygu ayekawkülele egu ayekawkülepe egu
iñchiñ ayekawküle ayekawküleliyiñ ayekawküle
eymün ayekawküleymün ayekawkülelmün ayekawkülemün
feyegün ayekawküleygün ayekawkülele egün ayekawkülepe egün

Comparte esto: